02/43 63 01 87

Služby

RunBusiness, s.r.o. je poradenská spoločnosť, ktorá ponúka široké spektrum služieb v oblasti zakladania, predaja a správy spoločností na Slovensku a v zahraničí. Právnu agendu zabezpečuje renomovaná advokátska kancelária, ktorá poskytuje konzultácie a odborné poradenstvo. Naším klientom garantujeme profesionálne a korektné služby, ktoré plné vychádzajú z ich individuálnych požiadaviek. Spolupráca s nami znamená kvalifikované a vysoko profesionálne služby založene na osobnom prístupe a vzájomnej dôvere Staviame na osobnej komunikácií a budovaní dlhodobých obchodných vzťahov.

Poskytujeme široke spektrum služieb.

Neváhajte siahnuť po tej, ktorú potrebujete a posuňte svoj biznis vpred.

 

cenník kontaktujte nás

 

 Vylúčenie právnej zodpovednosti: Webové stránky www.runbusiness.sk neposkytujú právne rady, a teda nemôžu byť za také považované. Napriek tomu, že sa v maximálnej miere snažíme o to, aby informácie, ktoré sú obsahom týchto stránok boli presné a aktuálne, nepreberáme akúkoľvek právnu zodpovednosť za akékoľvek vyhlásenie, ktoré je na nich prezentované.

RunBusiness, s.r.o. neposkytuje právne služby. V prípade, že sú v rámci našej činnosti našimi klientmi vyžadované právne služby, obraciame sa za účelom ich poskytnutia na osoby oprávnené tieto služby ponúkať (advokáti, notári).